Şht. İbrahim Hasan Sokak,
No:1 Ayluga - Gazimağusa
Bize Ulaşın +90 (392) 366 1311
Pzt-Cum: 8.00 - 17.30
Cmt: 8.00 - 14.00
Pz: Kapalı

HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimiz

Sahip olduğu değerlerin tamamını “müşteri memnuniyeti” merkezine koyan Özçelebi Oto Galeri, Kıbrıs´ın en uygun otomobillerini, markalara yakışacak hizmet kalitesi ile müşterileri ile buluşturmayı hedeflemiştir.

Plakasız Araç Alım Satım

Uzakdoğu ve Avrupa’dan ithal ettiğimiz her bütçeye her ihtiyaca uygun salon, suv, çift kabin ve iş araçlarını içeren zengin araç stoğumuzla müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Sipariş Üzerine Araç

Müşterilerimizin talep ettikleri marka, model ve özelliklerde ister Japonya’dan ister İngiltere’den araç ithal ediyoruz. Satın alımlarını müşterilerimizle birlikte tüm araç karne ve raporlar incelenerek bizzat açık artırmalara girerek şeffaf bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Satın alımdan sonra 15 iş gününden başlayan teslimat süresiyle aracınıza sahip olabilirsiniz.

Servis

Japon ve Avrupa araçları başta olmak üzere tüm salon ve iş araçlarının servis-bakım, bilgisayarlı arıza tespiti, parça tedariki ve oto elektrik hizmetlerini uzman kadromuzla siz müşterilerimize sunmaktayız.

Oto-Boya-Kaporta

Başta NorthPrime ve Şeker Sigorta olmak üzere çoğu sigorta acentesinin anlaşmalı kaportacısı olarak hem salon hem iş araçlarında hasar tespit, kaporta, boya, pasta polish hizmetleri vermekteyiz.

Sigorta

NorthPrime ve Şeker Sigorta yetkili acentesi olarak araç zorunlu sigorta, kasko, acil sağlık, konut ve ticari paket kollarında hizmet vermekteyiz. 

Her bütçeye uygun!

Özçelebi her bütçeye uygun fiyat ve yüksek kalite araçlar için güvenilir adres.